Oferty specjalne

2014-12-03
Oferty specjalne

Szanowni Państwo,

Od dnia dzisiejszego (27.11.2013) regularnie proponować będziemy produkty objęte ceną promocyjną na określony czas - akcję nazwaliśmy OFERTY SPECJALNE. Oferty te kierowane są do Państwa, ale założeniem jest, aby znalazły one odzwierciedlenie w Państwa ofertach do konsumentów/Państwa klientów. Dlatego też przygotowywać będziemy takie elementy jak:

 

- informacje o wielkości obniżki podawane w cenach rekomendowanych (w ujęciu procentowym)

- sugerowana cena rekomendowana po obniżce

- informacje o wielkości obniżki podawane w cenach hurtowych 

- banery do wykorzystania przez Państwa np. na Facebooku (uniwersalny wymiar)

 

W aktualnościach informować będziemy o produkcie/produktach, które na dany okres będą objęte akcją.

Promocja dotyczyć będzie produktów w określonej z góry ilości. 

 

 


 

Oferta specjalna #24

(data wpisu - 03.12.2014)

Szanowni Państwo, Od teraz przy zakupie suszarki do butelek pastel blue dostaną Państwo szczoteczkę do butelek w kolorze gipsy gratis. Promocja ograniczona jest ilościowo. Na potrzeby promocji został stworzony nowy produkt: LINK.

  

Oferta specjalna #23 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 03.12.2014)

Nowa oferta specjalna przygotowana dla Państwa to "Kup 4 organizery na pieluszki i akcesoria pastel blue a 5ty dostaniesz gratis". 

Promocja ograniczona jest ilościowo. Na potrzeby promocji został stworzony nowy produkt: LINK.

Zachęcamy do zakupów!


 

Oferta specjalna #22 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 30.10.2014)

Przygotowaliśmy dla Państwa nową ofertę specjalną - kup Babycook Solo a Silikonowy multiportions w kolorze green dostaniesz gratis. Na potrzeby promocji został stworzony nowy produkt: LINK

Zachęcamy Państwa do przełożenia tej promocji u Państwa w sklepach, tym sposobem gratis dla Państwa klientów to ok. 12% wartości Babycook Solo. 

Promocja ograniczona jest ilościowo. Na potrzeby tej promocji przygotowaliśmy dla Państwa grafiki, zachęcamy do umieszczania ich na stronie produktowej Babycook (wystarczy prawym klawiszem myszy kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Zapisz grafikę jako"): 

   

 

 


 

Oferta specjalna #21

(data wpisu - 14.10.2014)

Szanowni Państwo, w związku z tym, że zmienia się kolekcja śpiworków Gro Company na 2015 rok, niektóre modele nie będą już dostępne. W ich miejsce pojawią się nowe, wkrótce więcej informacji o nowych modelach. 

 

Śpiworki które wypadają z naszej oferty to:

  • Śpiworek Hetty 2,5tog 
  • Śpiworek Grobag Alphapets 2,5tog

W związku z tym przygotowaliśy dla Państwa ofertę specjalną na ostatnie sztuki ww śpiworków. Od dziś do wyczerpania zapasów śpiworki Hetty oraz Alphapets mogą Państwo kupić z 30% rabatem. Tym samym po wyczerpaniu naszych zapasów produkty te nie będą już dostępne. 

Zachęcamy do zakupów!

  Oferta specjalna #20 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 19.09.2014)

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną pt. "Kup Babycook Solo a Zestaw 3 sztuk słoiczków dostanisz gratis".  Zestaw słoiczków to komplet 3 sztuk słoiczków - 1 x 150ml, 1 x 300ml i 1 x 500ml. 

Standardowe ceny tych produktów to:

Babycook Solo - hurt netto 332,32

- RRP 545,00

Zestaw słoiczków - nurt netto 36,59

- RRP 60,00

 

Tym sposobem gratis dla Państwa klientów to około 10% wartości zamówienia. Promocja ograniczona jest ilościowo. Na jej potrzeby został stworzony nowe produkty LINK i LINK. Zachęcamy do zakupów oraz wprowadzenia promocji w Państwa sklepach.  

Na potrzeby tej promocji przygotowaliśmy dla Państwa grafiki, zachęcamy do umieszczania ich na stronie produktowej Babycook (wystarczy prawym klawiszem myszy kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Zapisz grafikę jako"): 

 

 

 


 

Oferta specjalna #19 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 19.09.2014)

Szanowni Państwo, W dniu dzisiejszym wycofujemy ze sprzedaży poniższe modele toreb:

* Torba Los Angeles 

* Torba Vienna

* Toba Stockholm

* Torba Madrit

Torby te nie będą już dostępne w sprzedaży, prosimy o wycofanie ich z ofert Państwa sklepów. Mamy w naszym magazynie ostatnie sztuki tych toreb, w związku z tym obniżyliśmy ich cenę hurtową o 20%. Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów i obejmuje jedynie torby które w tej chwili posiadamy. Zapraszamy do zakupów: LINK

Tym samym w regularnej sprzedaży zostają 3 modele toreb:

* Torba Geneva

* Torba New York

* Torba Amsterdam

 

 

 


 

 

Oferta specjalna #18 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 19.09.2014)

Od dziś do wyczerpania zapasów mogą Państwo kupić Komplet Ellipse talerzyk i miseczka 10% taniej (Państwa marża w ten sposób wzrosła z 25% do 35% zakładając, że cena sugerowana zostaje bez zmian). Zapraszamy do zakupów - LINK

   

 

 


 

Oferta specjalna #17 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 18.09.2014)

Szanowni Państwo, przygotowaliśy dla Państwa nową ofertę specjalną - Kup BibeXpresso a pojemniki na mleko w proszku dostaniesz gratis. Kolory pojemników są dopasowane do kolorów podgrzewaczy, oferta ograniczona jest ilościowo. 

Na potrzeby tej promocji został stworzony nowy produkt LINK. Zachęcamy do zakupów oraz wprowadzenia promocji w Państwa sklepach.  

 

 

 


 

Oferta specjalna #16 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 31.07.2014)

Przygotowaliśmy dla Państwa nową ofertę specjalną - kup Wanienkę Camele'o, a Wkładkę do kąpieli niemowląt dostaniesz z 50% rabatem.

Standardowa cena tych dwóch produktów to:

- cena hurtowa 206,10 netto

- sugerowana cena RRP 338,00

 

Promocyjna cena zestawu to:

- cena hurtowa 170,00 netto

- sugerowana cena RRP 280,00 

 

Na potrzeby tej promocji został stworzony nowy produkt: LINK. Oferta ograniczona jest ilościowo. Zachęcamy do zakupów oraz wprowadzenia promocji w Państwa sklepach. 

  


 

 

Oferta specjalna #15 

(data wpisu - 09.07.2014)

Z okazji wakacji przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną na Okularki Beaba - od dziś do końca wakacji wszystkie modele okularków Beaba -15% rabatu. Ceny na karcie każdego modelu zostały już uaktualnione - zapraszamy do zakupów! 

LINKI DO OKULARKÓW:

- Baby Soft

Kid 360

- Kid Mask 360

- Junior Little Pilot

 


 

 

Oferta specjalna #14 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 12.06.2014)

Do naszej oferty wprowadziliśmy nowy model Babycook - Babycook Solo. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną: Babycook Solo w kolorze gipsy oraz pastel blue + Silikonowy pojemnik do zamrażania, Koszyczki do przypraw oraz Łyżeczka 360 GRATIS. 

Regularna cena gratisów dla klienta to: 

Silikonowy pojemnik do zamrażania - 65 zł

Koszyczki do przypraw - 41,50 zł

Łyżeczka 360 - 29,00 zł

Łączna wartośc gratisów dla klienta to 135,50 zł. 

   

Oferta ograniczona jest ilościowo, a na jej potrzeby został stworzony nowy produkt w sklepie: LINK  - zachęcamy do wprowadzenia tej oferty w Państwa sklepach oraz do zakupów! 

Na potrzeby tej promocji przygotowaliśmy dla Państwa grafiki, zachęcamy do umieszczania ich na stronie produktowej Babycook (wystarczy prawym klawiszem myszy kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Zapisz grafikę jako"): 

 

        


 

 

Oferta specjalna #14 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 14.05.2014)

Do naszej oferty w ograniczonej ilości wrócił bestseller z roku 2013 - Krzesełko do karmienia White/Plum/Green. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną - przy zakupie 1 sztuki Krzesełka drugą dostaniecie Państwo GRATIS. Oferta ograniczona jest ilościowo, na jej potrzeby powstał nowy produkt w panelu pod linkiem: LINK.

Zapraszamy do zakupów!

                                                       


 

 

Oferta specjalna #13

(data wpisu - 08.05.2014)

Wraz z najbliższa dostawą Beaba do naszego magazynu przyjadą pojedyncze sztuki okularków Junior Little Pilot w kolorze Blue - w związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa nową ofertę specjalną: Okularki Junior Little Pilot w kolorze Blue dostępne będą w pojedynczych sztukach.

Oferta jest limitowana ilościowo, na jej potrzeby strworzony został nowy produkt: LINK. Zapraszamy do zakupów! 

 


 

Oferta specjalna #12 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 05.05.2014)

Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym ponownie uruchomiliśmy ofertę specjalną #8, czyli BibExpresso + Butelka BIBOZ gratis.

Promocją zostały objęte 2 sztuki z każdego koloru BibExpresso, do których gratis dodajemy dopasowane kolorystycznie butelki BIBOZ 210ml (czyli pastel blue lub gipsy). 

Regularne ceny tych produktów to:

BibExpresso -  cena hurtowa netto 225 zł 

cena rekomendowana 369 zł

Butelka BIBOZ 210 ml - cena hurtowa netto 31,17 zł

cena rekomendowana 52 zł

 

Na potrzeby oferty został stworzony nowy produkt w sklepie: LINK  - zachęcamy do wprowadzenia tej oferty w Państwa sklepach oraz do zakupów! Oferta ograniczona jest ilościowo. 

 

Na potrzeby tej promocji przygotowaliśmy dla Państwa grafiki, zachęcamy do umieszczania jej na stronie produktowej BibExpresso (wystarczy prawym klawiszem myszy kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Zapisz grafikę jako"): 

 

 

 

 


 

 

Oferta specjalna #11 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 22.04.2014)

Najnowsza nasza oferta specjalna przygotowana dla Państwa to Kup 4 organizery jednego koloru, 5ty dostaniesz gratis.

 

Korzystając z naszej oferty a potem sprzedając Państwa klientom organizery po normalnej cenie mogą Państwo osiągnąc nawet 40% marży. 

 

Oferta ograniczona jest ilościowo, a na jej potrzeby został stworzony nowy produkt w sklepie: LINK  - zachęcamy do wprowadzenia tej oferty w Państwa sklepach oraz do zakupów! 

 

 


 

 

 

Oferta specjalna #10 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 22.04.2014)

W dniu dzisiejszym wracamy z Ofertą specjalną #8 - czyli BibExpresso + Butelka BIBOZ gratis.

Promocją zostały objęte 3 sztuki z BibExpresso w kolorze Gipsy, do których gratis dodajemy dopasowane kolorystycznie butelki BIBOZ 210ml (czyli gipsy)

Regularne ceny tych produktów to:

BibExpresso -  cena hurtowa netto 225 zł 

cena rekomendowana 369 zł

Butelka BIBOZ 210 ml - cena hurtowa netto 31,17 zł

cena rekomendowana 52 zł

 

Jak poprzednio, oferta ograniczona jest ilościowo, a na jej potrzeby został stworzony nowy produkt w sklepie: LINK  - zachęcamy do wprowadzenia tej oferty w Państwa sklepach oraz do zakupów! 

 

Na potrzeby tej promocji przygotowaliśmy dla Państwa grafiki, zachęcamy do umieszczania jej na stronie produktowej BibExpresso (wystarczy prawym klawiszem myszy kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Zapisz grafikę jako"): 

 


 

 

Oferta specjalna #9 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 26.03.2014)

Najnowsza przygotowana dla Państwa oferta specjalna to Babycook + Łyżeczka 360 gratis.

W promocji przygotowaliśmy dla Państwa 4 sztuki Babycook - po 2 z każdego koloru. Gratisowe łyżeczki 360 dołączane są w losowo wybranym kolorze. 

Regularne ceny rekonendowane tych produktów to:

Babycook - 489 zł

Łyżeczka 360 - 29 zł

 

Promocja ograniczona jest ilościowo, na jej potrzeby wprowadziliśmy do sprzedaży nowy produkt: LINK  - zachęcamy do wprowadzenia tej oferty w Państwa sklepach oraz do zakupów! 

Jak zawsze, na potrzeby tej promocji przygotowaliśmy dla Państwa grafiki, zachęcamy do umieszczania ich w Państwa sklepach (wystarczy prawym klawiszem myszy kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Zapisz grafikę jako"): 

 

 


 

 

Oferta specjalna #8 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 20.03.2014)

Od dnia dzisiejszego wracamy z Ofertą specjalną #7 - czyli BibExpresso + Butelka BIBOZ gratis.

Promocją zostały objęte 4 sztuki z każdego koloru BibExpresso, do których gratis dodajemy dopasowane kolorystycznie butelki BIBOZ 210ml (czyli pastel blue lub gipsy). 

Regularne ceny tych produktów to:

BibExpresso -  cena hurtowa netto 225 zł 

cena rekomendowana 369 zł

Butelka BIBOZ 210 ml - cena hurtowa netto 31,17 zł

cena rekomendowana 52 zł

 

Jak poprzednio, oferta ograniczona jest ilościowo, a na jej potrzeby został stworzony nowy produkt w sklepie: LINK  - zachęcamy do wprowadzenia tej oferty w Państwa sklepach oraz do zakupów! 

 

Na potrzeby tej promocji przygotowaliśmy dla Państwa grafiki, zachęcamy do umieszczania jej na stronie produktowej BibExpresso (wystarczy prawym klawiszem myszy kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Zapisz grafikę jako"): 

 

 


 


Oferta specjalna #7 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 19.02.2014)

Kupując Babycook w kolorze Gipsy lub Pastel Blue, zestaw akcesoriów do Babycooka dostają Państwo gratis. Promocja ograniczona jest ilościowo, na jej potrzeby został stworzony nowy produkt w sklepie: LINK  - zachęcamy do przełożenia tej oferty dla klientów w Państwa sklepach oraz do zakupów! 

 

Produkty gratisowe nie są dostępne jako odrębne produkty w aktualnej ofercie Beaba w Polsce.

Regularna ich cena rynkowa to około:

Zestaw słoiczków - 63,00 zł

Silikonowy bidon - 56,00 zł

Koszyczek do przypraw - 22,00

 

Na potrzeby tej promocji przygotowaliśmy dla Państwa grafikę, zachęcamy do umieszczania jej na stronie produktowej (wystarczy prawym klawiszem myszy kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Zapisz grafikę jako"): 
   

 


 

 

Oferta specjalna #6 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 17.02.2014)

Do torby New York w kolorze Brown dodajemy pojemniki na mleko w proszku pastel pink. Promocja ograniczona jest ilościowo, na jej potrzeby został stworzony nowy produkt w sklepie: LINK  - zachęcamy do wprowadzenia tej oferty w Państwa sklepach oraz do zakupów! 

 

Na potrzeby tej promocji przygotowaliśmy dla Państwa grafikę, zachęcamy do umieszczania jej na stronie produktowej (wystarczy prawym klawiszem myszy kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Zapisz grafikę jako"): 

 


 

 

Oferta specjalna #5 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 12.02.2014)

Od dziś, tzn 12 lutego, wracamy z ofertą specjalną dostępną u nas w listopadzie, tzn BibExpresso Gipsy + Butelka BIBOZ Gratis.

 

Regularne ceny tych produktów to:

BibExpresso - cena hurtowa netto 225 zł 

cena rekomendowana 369 zł

Butelka BIBOZ 210 ml - cena hurtowa netto 31,17 zł

cena rekomendowana 52 zł

 

Oferta ograniczona jest ilościowo, na jej potrzeby został stworzony nowy produkt w sklepie: LINK  - zachęcamy do wprowadzenia tej oferty w Państwa sklepach oraz do zakupów! 

 

Na potrzeby tej promocji przygotowaliśmy dla Państwa grafikę, zachęcamy do umieszczania jej na stronie produktowej BibExpresso (wystarczy prawym klawiszem myszy kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Zapisz grafikę jako"): 

 


 


 

 

Oferta specjalna #4 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 06.12.2013)

Mamy dla Państwa wyjątkową ofertę specjalną - przy zakupie leżaczka Bouncer Up&Down w kolorze black/grey/plum otrzymają Państwo gratis akcesoria do leżaczka w kolorze black/grey. Regularna cena tych produktów to:

Leżaczek Bouncer Up&Down 381,10 pln netto

Akcesoria do leżaczka Bouncer Up&Down 127,44 pln netto

 

Leżaczek + akcesoria Bouncer Up&Down - LINK

Zapraszamy do zakupów!

 

 


 

 

Oferta specjalna #3 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 28.11.2013)

Od teraz aż do wyczerpania zapasów cena hurtowa netto torby New York Brown została obniżona o 30%, czyli wynosi teraz 177,13 zł (dawna cena to 253,05). W związku z tym sugerujemy również obniżenie ceny rekomendowanej do 330,00 zł (obniżając starą cenę o 20%). Promocja ograniczona ilościowo, zapraszamy do zakupów! 

 

Torba New York - LINK

 

Przygotowaliśy grafikę do Państwa sklepów informującą o promocji, zachęcamy do pobrania jej i umieszczenia na karcie produktu (wystarczy kliknąć na grafikę prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję 'Zapisz grafikę jako': 

Oferta specjalna #2 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 27.11.2013) 

Do każdego BibExpresso w kolorze Gipsy (do wyczerpania zapasów) dołączamy butelkę BIBOZ 210ml Green gratis. Butelka jest fabrycznie zapakowana w pudełko razem z BibExpresso, a na pudełku znajduje się naklejka informująca o gratisie w środku. Zachęcamy do zakupów i wprowadzenia tej promocji w Państwa sklepach. 

 

BibExpresso + Butelka BIBOZ Green - LINK

 

Na potrzeby tej promocji przygotowaliśmy dla Państwa grafikę, zachęcamy do umieszczania jej na stronie produktowej BibExpresso (wystarczy prawym klawiszem myszy kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Zapisz grafikę jako"): 


 


 

 

Oferta specjalna #1 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

(data wpisu - 27.11.2013)

Od dziś do wyczerpania zapasów w ofercie specjalnej dostępny będzie komplet przewijak + stojak Camele'o marki Beaba w kolorach pastel pink oraz pastel blue. 

Regularna cena hurtowa tego kompletu to:

stojak 182,32 netto + przewijak 173,78 netto = 356,10 zł netto,

a w czasie trwania promocji wynosi ona 280,00 zł netto (marża około 30%).

 

Zachęcamy do przełożenia tej oferty dla Państwa klientów - regularna cena rekomendowana kompletu to 584,00 zł, natomiast na czas promocji sugerujemy obniżenie jej o okolo 25%, czyli do 438,00 zł. 

 

Przygotowaliśmy dla Państwa grafikę związaną z tą promocją do wrzucenia na Państwa profile na Facebooku (wystarczy prawym klawiszem myszy kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Zapisz grafikę jako"): 

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2014
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel